Biało Czarne

Biało-czarne to rodzinna firma, która powstała w naszych głowach, gdy odwiedzaliśmy Szwecję. Tam takie portale jak nasz, czyli komisy, ale z transakcją kończącą się aukcją, są na każdym kroku. Dokonaliśmy na nich kilku zakupów i zauroczyliśmy się. Musieliśmy stworzyć coś takiego tutaj. Zapraszamy do naszej przygody!

Sprawdź

Sprzedaję

Towar na sprzedaż może dostarczyć zarejestrowany użytkownik, po wcześniejszym umówieniu się na dokładny termin dostawy.

Jeżeli nie masz jak go do nas dostarczyć, żaden problem, przyjedziemy po niego. Koszt takiej usługi to 50 zł/osobo/godzinę (bez VAT), ilość osób jest uzależniona od wielkości i wagi przedmiotów.

Jeśli masz duże przedmioty lub nie jesteś pewien, czy można je sprzedać, zadzwoń i zapytaj lub wyślij zdjęcia pocztą e-mail, a my na nie spojrzymy.

Ustalenie ceny minimalnej nie jest usługą płatną.

Jeżeli chcesz umieścić szczegółowy opis do przedmiotu (rozmiary, data zakupu, pochodzenie, historia, itp.), przygotuj go, a my go zamieścimy.

Obiekty są na stronie przez 14 dni, jeśli nie zostaną sprzedane wystawiamy je ponownie (maksymalnie 2 wystawienia). Nie sprzedane przedmioty należy odebrać w ciągu 7 dni licząc od dnia otrzymania informacji, po upływie których przedmioty zostaną usunięte.

Przy sprzedaży zostanie dodana opłata za zdjęcia i przechowywanie w wysokości 20 zł od aukcji oraz opłata za sprzedaż w wysokości 10% wylicytowanej ceny sprzedaży.

Wypłata zarobków dokonywana jest na konto bankowe 3-4 tygodnie po dacie sprzedaży.

W przypadku problemów operacyjnych aukcji zostaje ona przedłużona.