Doradztwo finansowe na najwyższym poziomie

Biuro rachunkowe BRDK sp. z o. o. z Kielc łączy specjalistyczną wiedzę wysoko wykwalifikowanej kadry oraz najnowsze technologie informatyczne. Powierzoną nam rachunkowość oraz wszystkie inne zadania wykonujemy z najwyższą starannością, dbając na równi o interesy najmniejszych i największych firm.

Kontakt
Odpowiemy na twoje wszystkie pytania.
Skontaktuj się

Księgowość w rękach profesjonalisTów

Jako biuro księgowe BRDK z Kielc świadczymy usługi z dziedziny księgowości, kadr, płac, przygotowujemy sprawozdania i deklaracje, oferujemy doradztwo podatkowe. Pomagamy w otwarciu firmy, prowadzimy księgowość, doradzamy w wyborze jej finansowania. Naszym celem jest dostarczenie kompletnej obsługi finansowej małych firm i dużych spółek.

Z myślą o długotrwałej, owocnej współpracy klient otrzymuje pierwszy miesiąc w prezencie, a umowę zawieramy na czas nieokreślony.

Oferta skierowana jest do szerokiego grona przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie księgowości i kadr. Ofertę cenową przygotowujemy z uwzględnieniem wielkości działalności oraz jej rodzaju, tak aby zoptymalizować koszty usług. Dla najmniejszych działalności proponujemy najniższą na rynku cenę 99zł netto.

Współpraca z nami to wiele korzyści

To prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Dodatkowo wszystkim klientom proponujemy pakiet usług dodatkowych na rok za 0zł. W pierwszym roku współpracy za darmo przygotujemy sprawozdania do GUS oraz będziemy monitorować płatności. Wszystko po to aby klient mógł skupić się na rzeczach najważniejszych dla jego biznesu, a sprawy księgowo-kadrowe pozostawił nam.