Doradztwo finansowe na najwyższym poziomie

Biuro rachunkowe BRDK sp. z o. o. z Kielc łączy specjalistyczną wiedzę wysoko wykwalifikowanej kadry oraz najnowsze technologie informatyczne. Powierzoną nam rachunkowość oraz wszystkie inne zadania wykonujemy z najwyższą starannością, dbając na równi o interesy najmniejszych i największych firm.

Kontakt
Odpowiemy na twoje wszystkie pytania.
Skontaktuj się

Założenie i prowadzenie firmy od A do Z

Jako biuro księgowe BRDK z Kielc świadczymy usługi z dziedziny księgowości, kadr, płac, przygotowujemy sprawozdania i deklaracje, oferujemy doradztwo podatkowe. Pomagamy w otwarciu firmy, prowadzimy księgowość, doradzamy w wyborze jej finansowania. Naszym celem jest dostarczenie kompletnej obsługi finansowej małych firm i dużych spółek.

W ramach naszego pakietu wsparcia nowego przedsiębiorcy oferujemy:

1. Przygotowanie kompleksowego i profesjonalnego Biznesplanu, który pozwoli uporządkować i ujawnić wszystkie aspekty prowadzenia firmy. Profesjonalny Biznesplan pokazuje zagrożenia oraz uświadamia z jakim wyzwaniem zamierzamy się zmierzyć.

2. Doradztwo w zakresie wyboru formy działalności oraz opodatkowania. Mnogość rozwiązań podatkowych i prawnych sprawia, że nie każdy przedsiębiorca optymalnie wykorzystuje swe możliwości. Aby tego uniknąć, pomożemy wybrać najkorzystniejszą formę działalności oraz optymalny sposób opodatkowania.

3. Pomoc w zrealizowaniu wszystkich początkowych formalności oraz obowiązków wobec US i ZUS. W zależności od rodzaju działalności na nowo powstałą firmę spada szereg obowiązków, w których zrealizowaniu pomagamy.

4. Finansowanie. Każdy biznes na początku potrzebuje finansowania. W ramach pakietu uzyskujemy kredyty i leasingi, poszukujemy dotacji oraz inwestora zainteresowanego Twoją branżą. Dzięki nam firma może wystartować pomimo niewystarczających środków własnych właściciela.

5. Pomoc w pozyskaniu kontrahentów. Lata współpracy z firmami wielu branż pozwoliły nam pozyskać kontakty, które wykorzystujemy do pozyskania klientów oraz zawarcia korzystnych umów z dostawcami.

6. Marketing. Nasi partnerzy przygotują stronę internetową firmy, zadbają o jej promocję w Internecie oraz mediach społecznościowych. Przygotują identyfikację graficzną marki oraz reklamę. Profesjonalni marketingowcy pokażą Twoją firmę światu.

7. Kompleksową obsługę rachunkową, kadrowo płacową oraz pomoc w prowadzeniu bieżących spraw firmy. Współpraca z nami to wieloletnie wsparcie biznesu i długofalowe korzyści. Z nami warto współpracować.